Statybos

Statybos – svarbus ir daug atsakingumo reikalaujantis darbas. Laikui bėgant, plečiasi gyvenamųjų vietų plotai, todėl prireikia vis daugiau profesionalių, kruopščiai dirbančių, originalius bei patvarius pastatus statančių komandų. Tik savo srities žinovai gali pasirūpinti visais statybos darbais, padėti sutaupyti brangaus laiko bei užtikrinti, kad visi reikalingi darbai yra atliekami pagal nustatytus reikalavimus.

Mūsų įmonė atlieka įvairius kokybiškus statybos darbus, kurie atitinka kiekvieno kliento lūkesčius. Didelis dėmesys yra skiriamas gyvenamųjų namų projektavimui, statymui. Taip pat statome patvarius bei ilgaamžiškus pramoninius, komercinius, administracinius pastatus ar verslo centrus. Didžiąją dalį visų statybų projektų vykdome savo jėgomis, todėl klientams nereikia rūpintis, kad bus pasamdyti netinkami subrangovai ar partneriai, taigi nenukentės atliekamų darbų priežiūra ir kokybė.

Mes vykdome beveik visus statybinius darbus:

> Pastatų statyba;

 

> Inžinerinių tinklų statyba bei įrengimas;

 

> Išorės bei vidaus apdaila;

 

> Sklypo paruošimas statybai bei sutvarkymas;

 

> Šildymo sistemos įrengimas;

 

> Vėdinimo sistemos įrengimas;

 

> Vandentiekio bei nuotėkų sistemų įrengimas;

 

> Telekomunikacijų bei signalizacijos įrengimas;

 

> Elektros instaliacija;

 

> Susisiekimo komunikacijų statyba;

 

> Hidrotechniniai statiniai.

Turime ilgametę patirtį statant įvairaus dydžio ir paskirties objektus. Tokie pastatai pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu bei aukšto lygio funkcionalumu. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojų kolektyvas leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatą statant net sudėtingiausius statinius. Nesvarbu, ar tai paprastas vieno arba kelių kambarių gyvenamasis namas, ar didesnis verslo bei komercinis pastatas, kiekvienam statiniui yra skiriamas išskirtinis dėmesys, pasitelkiama moderni statybinė technika ir kokybiškos medžiagos. 

Montavimas

Tai vienas iš pačių svarbiausių statybos procesų, nuo kurio priklauso būsimo statinio funkcionalumas bei patvarumas. Tik kokybiškai sumontuotame name galima ramiai, saugiai ir patogiai gyventi, negalvojant apie galimus sutrikimus. Montuojama tiesiai iš specialaus krovininio automobilio, naudojant kraną.

Vidutinio dydžio gyvenamasis skydinis namas paprastai telpa į du sunkvežimius. Jis surenkamas per dvi-penkias dienas. Tai gan trumpas laiko tarpas, todėl tokio namo pasirinkimas – puiki išeitis siekiantiems greito, tačiau itin kokybiško rezultato. Montuojant naudojamos šiuolaikiškos bei laiko patikrintos sandarinimo ir hermetizavimo medžiagos, cinkuotos tvirtinimo detalės ir ankeriai (anketavimui prie pamatų). Kiekvienam mūsų statybos namui suteikiama garantija, todėl jame gyventi, vystyti verslą, dirbti ar užsiimti kitais veiksmais galima ramiai, nesijaudinant dėl netikėtų sutrikimų. 

Pamatai

Jei neįrengiamas rūsys arba aukšti gruntiniai vandenys, puikiai skydiniam namui tinka gręžtiniai poliniai pamatai. Pagal projektą, pogrindžiuose išvedžiojamos įvadinės inžinerinės komunikacijos.

Specialieji darbai

Tai šildymo vamzdynai, ryšio linijos (silpnos srovės – signalizacijos, interneto, televizijos), vandentiekis dažniausiai išvedžiojamas po grindimis pagal pasirinktą techninę sistemą. Sienose numatomos praėjimo ir pasijungimo vietos kitiems tinklams. Šiuos darbus turės atlikti atestuoti specialistai.

Namo fasadas

Pastato išorė – tai tarsi vizitinė kortelė, pagal kurią galima suprasti apie viduje gyvenančių žmonių estetinį supratimą bei gyvenimo būdą. Individualumo suteiks namo apdailai pasirinktos medžiagos. Skydo išorinių sieninių panelių apdaila atliekama įvairiomis medžiagomis: dailylentėmis, cemento drožlių plokštėmis, sienas galima apmūryti, papildomai apšiltinti arba nutinkuoti. Užsakovams pageidaujant, namo komplektus galime pateikti su įstatytais langais ir lauko durimis, pateikti vartus, stogo dangą, išorinius (lauko) laiptus bei atlikti jų montavimo ar įrengimo darbus.

Namai ir jų pagrindinės medžiagos pasirinkimas

Prieš pradėdami namų statybą, turite apsispręsti ar jie bus mediniai, ar statomi iš karkaso, o gal pagrindinė statybų medžiaga bus rąstai? Kiekviena medžiaga pasižymi savitomis savybėmis, yra tinkama tam tikrai aplinkai. „Mano Vila“ siūlo skirtingų rūšių statybos namus, iš kurių kiekvienas pasižymi aukšta kokybe bei patvarumu. Susipažinkite su išsamia informacija paspaudę ant žemiau nurodytų nuorodų:

Namai iš medžio

Namai iš karkaso

Namai iš rąstų

 

Atgal