Projektavimas

Norint išpildyti savo svajonę ir pagaliau apsigyventi nuosavame būste, reikia pasirūpinti kokybiškai, atidžiai bei itin kruopščiai parengtu projektu. Žinoma, galima pabandyti pačiam viską nubraižyti nuo pat pradžių. Tačiau toks kelias link svajonių būsto reikalauja labai daug pastangų, laiko bei specifinių žinių. Kur kas lengvesnis ir greitesnis būdas – pasinaudoti profesionalių architektų paslaugomis, kurios ne tik leidžia sutaupyti brangaus laiko, bet ir užtikrina pačių originaliausių idėjų išsipildymą.

Neturint pakankamai architektūrinių žinių, viską tiksliai ir kruopščiai suplanuoti gali būti labai sudėtinga. Todėl profesionalaus architekto paslaugos – galimybė susikurti svajonių būstą ir kuo greičiau jame apsigyventi. Jeigu abejojate, ar namo projektas yra tinkamas, mūsų įmonė gali suteikti efektyvius pasiūlymus, kaip turėtų būti pakeičiamas projekto planas, kokios konstrukcinės detalės turėtų atsirasti, o kokių verčiau atsisakyti. Vis dėlto, jeigu nepavyksta rasti visus lūkesčius atitinkančių projektų, siūlome pasižvalgyti ir išsirinkti iš mūsų siūlomų projektai.

Žinoma, prieš statant namą, skaičiuojant jo sąmatą, o galiausiai rengiant architektūrinį projektą nėra apsieinama ir be techninio statinio projekto. Būtent jame yra įgyvendinama numatoma architektūrinė vizija, apskaičiuojami krūviai bei nustatomos reikalingos statybinės medžiagos.

Detalus brėžinys

Kruopščiai nubraižytas brėžinys – dar vienas aspektas, į kurį verta kreipti nemažai dėmesio. Jeigu niekaip nepavyksta rasti tinkamo projekto, verta kuo tiksliau bei detaliau aprašyti būsimo namo viziją. Dar efektyvesnis būdas susikurti visus lūkesčius atitinkantį būstą – grubaus plano nubraižymas, kuriame yra pažymimi visi svarbiausi komentarai. Toks planas mūsų komandai suteikia daugiau idėjų, kurios padeda sukurti Jūsų svajonių statinį. Pagal jį nesunku paruošti detalų namo brėžinį, kuris atitinka visus keliamus reikalavimus.

Jeigu nusprendėte pasinaudoti profesionalių architektų paslaugomis, vis tiek rekomenduojame net ir kruopščiausiai sudarytą planą atsiųsti mūsų komandai. Tai padaryti siūlome todėl, kad labai dažnai architektai didesnį dėmesį skiria estetinei bei architektūrinei namo pusei. Tuo tarpu, mūsų komandos ekspertai nepamiršta ir bene svarbiausios konstrukcinės pusės, nuo kurios priklauso būsto ilgaamžiškumas, patvarumas bei funkcionalumas.

Žinoma, tai nereiškia, kad profesionalūs architektai negali nubraižyti tikslaus bei visus konstrukcinius reikalavimus atitinkančio plano. Vis dėlto, norint išvengti projekto koregavimo po statybų leidimo išdavimo, verta architektų parengtą projektą parodyti mūsų ekspertų komandai. Ši komanda užtikrins, kad brėžinys būtų iš tikrųjų detalus ir jo nereiktų iš esmės taisyti.

Projektai

Mūsų įmonė siūlo patvarius, aukštos kokybės bei ilgaamžiškus tipinius, kartotinius namus, kuriuose malonu gyventi kiekvienam. Taip pat didelį dėmesį skiriame pirčių ir kitų pastatų statybai, kuri gali būti vykdoma atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius reikalavimus. Dirbame ne tik pagal savus, bet taip pat  pagal užsakovo projektus, todėl mūsų pagalba gali pasinaudoti tiek turintys savo idėjų, tiek nenorintys per daug gilintis į projekto rengimo procesą. Prie visų projektų rengimo bei įgyvendinimo prisideda tik savo srities žinovai, o tai leidžia išvengti įvairių statybos klaidų. Kruopščiai parengtas gyvenamojo namo ar kito statinio projektas leidžia visus darbus užbaigti greičiau. 

Atgal